Velká francouzská revoluce

Co víme o slavné řadě událostí, které otřásly evropskou kulturou téměř před dvěma sty lety? Co z ideálů francouzské republiky: „svoboda, rovnost, bratrství“ dodnes považujeme za skutečné lidské hodnoty? Jak naše země ovlivnily napoleonské války – pamatujeme ještě na to, kde končí svoboda a začíná teror diktátora? Těšte se na gurmánské hody, přehlídku francouzské módy, přírodní parfumerii a umělecké orgie!
Rohozná „Na Kuši“ 8. – 21. 7. 2019 / II. běh vede Matěj Kolář

Děkujeme všem zúčastněným za úžasnou „Velkou francouzskou revoluci“. Děti tábor v letošním dotazníku spokojenosti popsali jedním slovem jako: revoluční, boj, zábava, změna, zkušenosti, sranda, nejlepší vzpomínky, revoluce, paráda, solidní, zážitek, válka, fajn, dobré, nej revoluce, nvm, něco nového, naučení, super, nejlepší!

Vedoucí a kuchařky jedním slovem o táboře FRANCIE:
VÝKOP, DIVNÝ, RODINA, DIVADLA, PASOVÁNÍ, VÝZVA DO BUDOUCNOSTI, SORRY ALE VYHOŘENÍ, POHODA, BODOVÁNÍ, ZVLÁŠTNÍ, ZKUŠENOSTI, VZPOURA, REVOLUCE, NERVY, ODLIŠNOST, KAFÍČKO, BUCHTIČKY, FRANCAIS, DĚTI, TOLERANCE, STŘÍDMOST A SMUTNEJ SMAJLÍK, SPOLUPRÁCE, REKREACE, LÁSKA, ZODPOVĚDNOST, LEGRACE, ZÁŽITKY, ROZMANITÉ POČASÍ

Všem milovníkům umění připomínáme, že práce Vašich dětí z výtvarného workshopu hostujících francouzských umělkyň Nicole Pérignon a Charlotte Van der Veken na Rohozné jsou součástí výstavy CHARIVARI v Hasičském domě v Telči do 28.července.
https://www.telc.eu/kalendar/1636

Napsat komentář