Podzimní chalupaření ve Lhotce

letní tábor Eskymáci - Inuité, Maratonské osvobození, Jarní eskymování ve Lhotce
Odpovědět
Ondra
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Podzimní chalupaření ve Lhotce

Příspěvek od Ondra » 04 lis 2009, 21:32

27. října - 1. listopadu
Sešlo se nás sice pár, ale byla stejně plná chalupa...
Bára Procházková, Colombo, Jirka, Matěj, Pája, Anička, Jáchym, Ondra, Mach, Kislík, Ondrouš, Terka Brussmannová, Klokan a Hanka, domácí Šiška a Medvěd, sousedi ze Lhotky Soňa, Jarda, Johanka a Sam Indrovi, Sára a Martina Procházkovy, na Dušičky přijeli ještě taky Jitka, Šmidla, Bertík a Toník

Jirka (Johny)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní chalupaření ve Lhotce

Příspěvek od Jirka (Johny) » 14 lis 2009, 22:41

no budu muset asi začít tak jo. Takhle prožitý prazdniny jsme mohli zažít jenom mi!! Začlo to už v Jihlavě na autobusovém nádraží. Když jsem přišel na nástupiště uviděl jsem jenom Kolomba. V tu chvíly mě napadlo,že na ,,podzimák" pojedu ja a Kolombo ale po chvilce už vidíme Odího s baťohem o kterém jsme oba věděli,že i on pojede. Ale najednou jsem si vzpoměl,že mi taky Odí na icq psal,že jede i ,,nějaká" Bará Procházkova,což mi tohle jmeno v tu dobu nic neříkalo a tak jsem napsal,že žádnou Báru neznám,ale Odí si byl stopro jistý,že ji znám a tak ji začal popisovat. Prvně mi napsal že jezdí z námi na letní tábor,ale pořád mi to jméno nic neříkalo,jelikož si všechny lidi z tábora nepamatuju jménem,ale pouze jen obrazně,a tak ještě přidal jak vypadá a u mě pořád nic. :| (např. že je jí asi 11 let,blonďaté vlasy,atd.) Podle toho jsem poznal,že na podoby lidí z tábora má Odí fackt pamatováka. Když došel k nám,zeptal jsem se ho jestli jede teda Bára,natuhle otázku zřejmě byl Odí velice důkladně připraven a hnedka odpověděl že asi ne.Pojede prý s Matějem ve 20 hodin. Po chvilce jsme vyděli v dálce,že jde nějaká menší holka se ,,stejně velikým" baťahem jako je ona a když došla k nám,zjistil jsem,že ji opravdu znám. 8) Chvilku jsme čekali a kecali. Najednou Odí dostal nápad,že bychom mohli jet v 18:00 busem do Telče,zajít si do Hospůdky Na kopečku,tam si dát veču a pak pokračovat směr kostelík.KDe bychom mohli u ohínku počkat na Matěje. A až do příchodu Matěje ke kostelíku se nic nedělo. Matěj nás jěště než Kolombo s Bárou pro něj nedošli pobavil nějakými ,,křeky" ,které nám připomínali jako by spadl do jezírka kolem kterého jsme šli i mi. Od té doby se nic zajimavého nedělo. Až kousek od lhotky byla zas sranda. Přesněji když Barča četla povídku z nějaké knihy,přesnej název si už nepamatuji,a jak ji četla tak asi zapoměla sledovat cestu a místo toho aby zahnula šla pořád rovně přímo do křoví,ale trochu za to může i Matěj,jelikož pokud mě pamět nemílí,tak ji měl Matěj vést! To bylo z toho dne asi všechno.

Odpovědět