Svatováclavská podzimní Rohozná

Jarní tábor v zimovišti nomádů, čarodějnice - Beltan, letní tábor Baro Drom, Svatováclavská podzimní Rohozná

Svatováclavská podzimní Rohozná

Příspěvek Ondra v 30 zář 2007, 23:23

Já teda dorazil až v sobotu odpo, tak napíšu to málo, co vím:
Účasnili se a ukázali se:
Deli, Sára, Darek, Colombo, Johanka, Soňa, Terka, Míša, Léňa, Nikola, Dominika, Lukáš, Monika, Robin, Honza, Jiřka, Pinďa, Vojta, Káča, Janča, Ondrouš, Matěj, Romanka, Ondra, Matěj, Hajli
V sobotu jsme čekali s Léňou a Ondroušem na lavičce na příchod z výpravy na Přední skálu a pouť na Rohozný, jen co dorazila první partička s klíčema, začli jsme hrát golf až do večera, mezitím vaření houbovo/sójových mňamek a večeře venku u kamene, večer hrajem nahoře (po meditaci a ochutnávání čaje a prvního sushi od Jančy) divadla, potom jdem na kaligrafickou noční procházku na Švédy. Párty v kuchyni se protahuje až dlouho do noci, hrajem Jungle speed, Kloboučku hop, smažíme houbový řízky a dáváme vodňála. Ráno rozcvička tibetský běžec, 15minut běh jedním směrem a návrat na snídani, já byl místo toho dlouho na houbách a u tábora potkal jen Darka, kterej mi vyžulil praváky... uklizeno, ochutnáváme fazolky, batohy na záda a jedem busem domů. My pokračovali ještě přes Rácov, kde nám paní Šprinclová nabalila golfovej piknikovej košík a poslala nás zahrát si na louku pod vsí, pak jsme tam Janinku nechali a jeli se ukázat ještě do Lhotky...
Ondra
Site Admin

Další informace

Příspěvek colombo v 01 říj 2007, 16:55

Jeli sme vlakem z Jihlavy a pak pěcha do Rohozný... Cestu sme vzali kolem stromu, co sme u něj byli na Táboře. Darek tam byl první, měl dost velkej náskok. Pekli sme buřty, oheň se podařilo zapálit až vizitkama Dragabandy :) První hra bylo sbírání a zpracovávání dřeva, pak ocasy kdesi v lesích... Čaje sme pili: Kukicha, Kukaicha (myslím že tak), Genmancha, Sayonara. Dostmě překvapila účast, bylo nás jak much :)
colombo

Průběh Zenové prodloužené víkendovky

Příspěvek Lukáš v 01 říj 2007, 18:02

"Máte ty Brňáky?" ozval se z telefonu Matějův hlas. "Ne" . "tak ja na ně čekám..." . Vlak měl spoždění, takže Matěj i Jiřka a spol. ho nakonec stihli. vystoupili jsme v Batelově a šli pěšky na místo, kde jsme o prázdninách byli na romském obřadu už nevím jak se jmenoval, cestou jsme potkali šípky, ze kterých jsme pak udělali výborný čaj ( v neděli už jsme ho měli všichni po krk) , a u toho stromu jsme pomocí vizitek Draga bandy rozdělali oheň a udělali buřty. za tmy jsme došli do tábora a únavou padli. Jiřka s Colombem a spol. šli ještě pro delegaci z DDM Polná, neboli Soňu. pak už všichni spokojeně usli. ráno byl velice příjemný budíček ve stylu třískání pokličkami a hrnci do sebe. po tomto raním "kraválu" jsme dostali snídani do postele a zjistili, že nám teče kolem budovy druhý potok. po obědě jsme se šli podívat na pole, ale houby jsme viděli, tak jsme se zas vrátili a Romanka vymyslela hru, se kterou jsme vydrželi až do čajové meditace, při které Pinďa vnímal zadek, který byl přilepený k zemi, a poté jsme si vychutnali ten pravý požitek z čaje kukicha, po kterém se nedalo usnout... také jsme byli u táboráku a prožili spoustu dalších věcí, ale to kdybych měl vypisovat, tak by to už nikdo nečetl...takže děkuji všem co se zúčastnili
Lukáš Vavrda (http://www.afsj.7x.cz)
Lukáš

Re: Další informace

Příspěvek Lukáš v 01 říj 2007, 18:07

colombo píše:Jeli sme vlakem z Jihlavy a pak pěcha do Rohozný... Cestu sme vzali kolem stromu, co sme u něj byli na Táboře. Darek tam byl první, měl dost velkej náskok. Pekli sme buřty, oheň se podařilo zapálit až vizitkama Dragabandy :) První hra bylo sbírání a zpracovávání dřeva, pak ocasy kdesi v lesích... Čaje sme pili: Kukicha, Kukaicha (myslím že tak), Genmancha, Sayonara. Dostmě překvapila účast, bylo nás jak much :)

ještě jsme pili čaj bancha, a myslim ze je to kokeicha , ale jsem detailista... :)
Lukáš

Příspěvek Matěj v 03 říj 2007, 09:10

Vložil jsem do galerie foto z Podzimní Rohozný, nejvíc toho nafotil Honza!!! s Robinem si dávali lesní zátiší, jen toho spousta bylo majzlý... Největší zážitek akce - výprava a vyření čaje Bancha a Kukicha na Přední Skále se samozřejmě nepodařilo zdokumentovat!

http://www.rohozna.net/galerie.php?d=2007/podzimni
Matěj
Matěj

Příspěvek Matěj v 03 říj 2007, 10:13

HAIKU Z PŘEDNÍ SKÁLY
(autory jsou japonští zenoví mistři bloudící Vysočinou lačni šálku dobrého čaje)

Čaj z kotlíku
Ó, jaká slast

Do štěbetání mláďat
blikot listů

Sedm krát sedm
stačí

Nejlépe se vnímá ticho
protože všichni furt kecaj

Dlouhá
cesta
z Čerťáku

Co krásnější než podzim
když žlutým listím kráčím

Čaj tu voní krásně
a slunce svítí jasně

Srnky utíkají
a kopýtka klopýtají

Lesy šumí vítr zpívá
a Johana hlady zmírá

Voda fouká vítr teče
a my jdem na kolotoče

V korunách větru, větví
se jas na mém čele
a horoucí dech a mé haiku
u čaje si je

Jen vůně podzima
a vítr hladící mé vlasy
ach, jak překrásné časy.

Uděná chuť v ústech se
line po čaji japonském
a žádném jiném

Na světě je krásně
já však myslím jenom básně

Mám
mouchu
v oku

Slunce svítí nebe vidí
bory šumí na mý potěšení

Prosvítající zář podzimní listinou,
doba, kdy se léto zdraví se zimou

Jsem na skále a
slyším padat listí. Ach,
jak krásné to je!

Kdo zpívá skále…
nebe si s létem stýská
Matěj
Matěj

Re: Svatováclavská podzimní Rohozná

Příspěvek sara v 17 říj 2007, 20:18

Vidim že nikdo ještě nenapsal o tom jak se šlo na čertův hrádek. :lol:
Matěj nám řekl, že nás cestou nesmi nikdo vidět a že můžeme chodit maximálně po dvojicích.
Já sem šla s Pindˇou, ale samozřejmě sme už někde na začátku porušili pravidla a šli sme s Jiřinou.
Dokud sme neslyšeli kluky bylo vše v pohodě potom sme si nebyli jisti jestli jsou to oni a nechtěli jsme zbytečně na sebe upoutavat pozornost tak sme zazmatkovali a šli jsem rovnou za nosem ........................... samozřejmě sme skončili na Mešnici. Pak po několika volání a zmatkování sme se sešli u studánky pod přední skálou no a pak sme na Přední skále pily ten čaj což byl zážitek.... ale ostatní už to dál rozebrali takze by bylo zbytečný to rozebýrat znova :D
sara

Příspěvek Lukáš v 18 říj 2007, 19:44

sara píše:Vidim že nikdo ještě nenapsal o tom jak se šlo na čertův hrádek. :lol:
Matěj nám řekl, že nás cestou nesmi nikdo vidět a že můžeme chodit maximálně po dvojicích.
Já sem šla s Pindˇou, ale samozřejmě sme už někde na začátku porušili pravidla a šli sme s Jiřinou.
Dokud sme neslyšeli kluky bylo vše v pohodě potom sme si nebyli jisti jestli jsou to oni a nechtěli jsme zbytečně na sebe upoutavat pozornost tak sme zazmatkovali a šli jsem rovnou za nosem ........................... samozřejmě sme skončili na Mešnici. Pak po několika volání a zmatkování sme se sešli u studánky pod přední skálou no a pak sme na Přední skále pily ten čaj což byl zážitek.... ale ostatní už to dál rozebrali takze by bylo zbytečný to rozebýrat znova :D

ale jeste musis dodat, ze na ty masnici byl strom a z nej couhalo neco zeleznyho!!! :lol:
Lukáš

Příspěvek deli v 24 říj 2007, 15:21

To vite prekvapilo by me, kdyby Sara s jejim orientacnim smyslem dorazila spravne..... :lol:
deli

Zpět na 2007