letní tábor KANIBALOVÉ

Podzimák, 2. ročník Maratonu kolem Čeřínku, Hromnice, Co dělají čerti v zimě?, Na chalupě s lidojedy, letní tábor Kanibalové

letní tábor KANIBALOVÉ

Příspěvek Matěj v 25 bře 2006, 01:08

:D Kani, kani, kani, kanibal má hlad! Bude lidičky žrát!!!

:arrow: Sem se rozhodl zveřejnit moje poznámky a nápady na hry k letošnímu tématu KANIBALOVÉ - Papua Nová Guinea - poslední přírodní národy světa! Přidejte sem Vaše!

:idea: cargo kult - vyrábění modelů základny, letadel / kotel na koupání jako v Kulturinsel Einsiedel (Prdík ví!) / výroba hudebních nástrojů ze všeho - mbiry, kytárky, flétny, bubny (bude třeba papírové trubky od koberců, kozí kůže) / chýše ve větvích - stromoví lidé (za pískovnou?) / různé jazyky - sdělení ve vymyšlené řeči - pantomima (cvičení jsme vyvinuli s Jakuzou v Makedonii) / výroba masek!!! na 100% musí bejt! / obřad se stromem světa (posvátné kácení soušky v lese za zpěvu) / loďky z kmenů /
řezby / hosty: švaříček? stingl? šlapetová? rittstein? / boje různých barev - "na sprayery" / stožár s košíkem pro náčelníka - rozhodčího

:!: a to tu ještě není obrovsky dlouhej seznam her, co jsme vymejšleli s Kolombem na chalupě s lidojedy (Např. mučení misionářů!)
Matěj
Matěj

Příspěvek Taxik v 29 bře 2006, 13:43

určitě by se mělo vyzkoušet to dušení(nebo jak to nazvat) masa i s rituálním obřadem s ním spojeným....opičí tanec...
hojky ahojky.........Dáda
Taxik

Příspěvek Taxik v 30 bře 2006, 13:22

Tak jsem teď nějakou tu chvilku brouzdala po netu a hledala jsem nějkaý materiály o kanibalech....první co jsem našla, byla stránka o tom, jak se na Papue - Nové Guinei provozuje sex.(kdyby to někoho zajímalo, dodám adresu).
Jinak jsem chtěla říct, že se mi podařilo objevit dost dobrou stránku s článkama a fotkama........ http://www.ikoktejl.cz
Tak já budu pátrat po všem možným dál.
hojky ahojky.........Dáda
Taxik

Kostýmy

Příspěvek colombo v 06 čer 2006, 20:07

Já hlavně přemejšlim,jaký budou kostýmy......dyť voni vlastně nic moc nenosili,co???jen tu dyni... a ja si myslim ze by se melo uz premejslet.........
A taky písmo....to místo zprávy budem hledat nakyho pidizvika co nam to odrika?????protoze ten by se hledal vcelku lehko.....(ikdyz,to neni zas tak spatny)
:D
colombo

Příspěvek Návštěvník v 07 čer 2006, 23:31

Kolombo si taky píše s Papuáncema na ICQ a vyzvěděl, že některý kmeny jedli pavouky. Takže hra je vyrobit pavouka z poživatin, za nohu ho přinést do tábora nejvyššímu náčelníkovi a vyzvat všechny k labužnické hostině...
Návštěvník

Příspěvek Ondra v 22 črc 2006, 22:45

Ahoj, dávám první příspěvek po táboru:
Fotogalerie
Kmeny: Asmat, Dani, Huli, Kombai, Korowai, Yali
Pořadí dle bodů: Asmat, Yali, Dani, Korowai, Kombai, Huli
Zpráva od Huli Vojty při výletu po částech šifry:
Ty vole ja se z toho poseru, byli jsme primo tam a zacala nam haprovat mapa, jako treba ze se tam objevila silnice, ale nasli jsme jen ten kus zeme, zadny karticky

Drby:
Colombo letos nezůstal po příjezdu jako poslední, dělí se o místo s Jirkou.
Nejmenovaný zdroj na táboře prohlašoval, že Colombo není letos tak chytrej a Mirinda je zase nějakej divnej.
Cestovateli Petrovi Jahodovi chutnají borůvkové knedlíky! Moc se mu u nás líbilo, zůstal až do úterý a nechal nám na oplátku pravý papuánský luk a šípy.
Poslední noc se to dost rozjelo, což odnesla hlavně Renča pastou na zuby na spacáku a Deli fixkou na celém těle.
Všechny holky od vedoucích prý chtěly udělat překvapení a přijít na některou poradu načerněné a nahoře bez. Daly si ale nesplnitelnou podmínku: "Až tam budou všichni a bude trochu klid"
Dvojičky:
Monča+Karel, Deli+Colombo, Mirinda+Miky, Ondra R.+Jiřka, Tazi+Peawe, Tazi+Bleška, Víťa+Peawe, Víťa+Bleška, Dita+Peawe, Dita+Bleška atd.
Ondra
Site Admin

Příspěvek colombo v 28 črc 2006, 10:53

tábor naprosto skvělej,jak by taky ne...a ty dvojičky,zapoměl si na honda+dita...
colombo

Příspěvek colombo v 28 črc 2006, 11:39

Ondra tvrdí že je ten můj první příspěvek moc krátkej tak to trochu rozepíšu...od nástupu do konce sme se nestihli pomalu ani nadechnout,ale to je dobre,tak to ma bejt.meli sme 3 skvělí hosty:prvne Lukas kterej toho s náma sice moc nenamluvil, ale zase hral vyborne na tamtam.2:Pan cestovatel Jahoda.Ten mluvil hodně a byl naprosto skvělej...jo a řekl výbornej výrok-Já tady nejsem!!!- když sme s ním kecali na hlídce.říkal že když byl on vedoucí na jeho táboře,tak byl na hlídky pes.3:Leonardo. černošský kněz který nám chtěl vštípit víru v Boha :twisted: .namluvil toho hodně,a na tamtam zahrál 2 mozko-vymejvací písničky. vejlet do kromerize naprosto skvelej,od vystavy po zahrady(kdo sel misto nich nakupovat,udelal velkou chybu) louceni srdcervouci,hlavne o dívčí části zúčastnených byly vidět zarudlé oči plné slz....ale já se jim ani nedivim,to loučení neni nic co by člověka nechalo chladnym.nakonec sem zustal ja s jirkou a moje mama nas rozvezla po dalekem kraji...těšim se na další setkání s vámi.... Z Telče pozdravuje colombo P.S.:Prijdte na prazdniny v telči....P.P.S.:K tem dvojičkám:Johny a Kreatura,Johny to skracuje a říká jí láskyplně Kreoško
colombo

Re: letní tábor KANIBALOVÉ

Příspěvek Ondra v 17 pro 2008, 00:30

Objevil jsem super video, kde tancuje známý Matt Harding s kmenem Huli!
http://vimeo.com/1273737
Více o Mattovi a další jeho videa hledejte na http://www.wherethehellismatt.com
Ondra
Site Admin

Zpět na 2006