Jarňák na Ochozi


Warning: Undefined array key 1 in /data/web/virtuals/70510/virtual/www/domains/rohozna.net/wp-content/themes/rohozna/functions.php on line 145

Pro nevšední zážitek si členové Jarňáku letos výjimečně vyjeli na skautskou základnu na Ochozi. Byli jsme z toho trochu nervózní, protože Rohozná je jen jedna, musíme ovšem říct, že u skautů jsme si to nakonec moc užili.
Skautská chata na Ochozi 20.–24. 2. 2023 / vede Terka Pešáková

Celý tábor byl plný dobrodružství – ať už těch běžných (vaření, kadibudky, minimum elektřiny, voda jen ve studni), tak těch táborových (noční bojovka na Macháčkovu chatu a bahnitá cesta houštinou do Dobroutova na černý mok, hodinová slepota, dělání dřeva a tak dále).
Kromě toho jsme měli i spoustu volného času, který každý využil, jak chtěl – vařením dalších dobrot, výpravami po okolí, natáčením filmů, hraním stolních her nebo hledáním signálu.
I když jsme se tedy původně trochu obávali změny místa, musíme říci, že Rohoznou dělá nejen místo, ale taky lidi, kámoši! Proto se vyblbnutí těšíme na další rok a na další nezapomenutelný zážitek!

Napsat komentář